Na kontaktoni

Ningbo Yaxiang Cleaning Products Co., Ltd.

Adresë

Shtoni: Nr.265 Rruga Zhengtong, Kandun

Rruga, Cixi City, Zhengjiang, Kinë

Telefoni

Tel: 0574-58966989 58961139

Celular: +86 13968287881

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?


Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emallin tuaj dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve